Alın Germe Kars

Kars Alın Germe Kars Alın germe estetiği bu konuda gerçekçi beklentileri sahip olan ve genel sağlık durumu iyi olan herkese uygulanabilir. Bu estetik operasyonda alında fazlalık cilt uzaklaştırılmakta, alın bölgesindeki kırışıklar ile kaşların duruşu değişmektedir. Gerekiyorsa kişide çatık kaşlara yol açan görünümde düzeltilebilir. Alın germe estetiği sonucunda kişi daha genç bir görünüme sahip olur, kaslar yumuşar. Bu estetik uygulama kaş düşüklüğü ve göz kenarlarında yığılma gibi sorunlar içinde faydalı olur. Sadece ileri yaşlardaki kişiler için değil, genç yaşlardaki kişiler içinde gerekli olduğunda alın germe estetiği uygulanabilir. Bu operasyon sırasında kesi yerleri saçlı deriye, bazı hallerde saçlı deri çizgisine yerleştirilerek gizlenir. Bu yüzden görünürde izler belli olmaz. Ameliyatsız alın germe yöntemleri Alın bölgesindeki sorunlar yüzünden ameliyat olmayı tercih etmeyenler içinde ameliyatsız alternatif alın germe yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılanları Ulthera, botoks ile fraksiyonel lazer uygulamaları sayılabilir. Botoks 6 ay kadar geçici alın kırışıklıklarının yok olmasını sağlayan bir yöntemdir. Ameliyatsız tek seansta alın bölgesi kırışıklıklarını yok eden Ulthera yöntemi ise, 1,5 mm lik başlıkla uygulamanın yapılmasını sağlar. Karbondioksit fraksiyonel lazer uygulaması da 3 seanslık bir uygulama sayesinde alın kırışıklıklarını yok etmeye yardımcı olur. Bu yöntemlerde alın bölgesi kırışıklıkları için kolay çözümler üretmektedir. Kişinin yüzde fazla sorunu yoksa sadece bu uygulamaları tercih edebilir. Alın Germe ameliyatı nasıl yapılır? Alın germe için farklı tekniklerle ameliyat yapılabilir. Bu operasyonlarda kesi yapılacak yer ve kesi yerinin uzunluğu farklı olabilir. En fazla kullanılan teknikte operasyonda koronal kesi yeri açılır. Bu kesi yeri saç ve derinin arasında bulunan doğal çizgiyle 5 cm mesafelidir. Bunun dışında tam saçlı deri çizgisinin üzerinden kesi yapılabilir. Alın germe sırasında bu kesi yerleri kullanılırsa, operasyon sonraki iyileşme daha kolay olur. Aynı zamanda gerekirse saçlı deri çizgisi yukarıya ya da aşağıya doğru kaydırılabilir. Alın germe estetiği sırasında kullanılan yeni teknikler arasında endoskopik alın germe operasyonu da vardır. Saçlı deri içine açılan birkaç tane 1-2 cm lik kesi yerlerine yerleştirilen kamera ve monitör ile işlemler gerçekleştirilir. Bu yöntem his kaybını da oldukça azaltmaktadır. Alın germe operasyonu genellikle 1,5-2 saat arasında sürer. Hastalar ameliyatın ardından sorun yaşanmadığı takdirde eve dönebilirler. Kesi yerlerine yapılan dikişler saçların içinde kaldığı için, hastalarda görünür izlerde kalmaz.
Son 24 saatte 23286 kişi bu içeriği ziyaret etti.
Alın Germe |

Alın Germe Kars

Alın Germe

Randevu hattı : 0850 460 55 35

Whatsapp : 0534 893 19 43

Toplam 592 233248 kez görüntülenmiştir.

Kars Alın Germe

Kars Alın germe estetiği bu konuda gerçekçi beklentileri sahip olan ve genel sağlık durumu iyi olan herkese uygulanabilir. Bu estetik operasyonda alında fazlalık cilt uzaklaştırılmakta, alın bölgesindeki kırışıklar ile kaşların duruşu değişmektedir. Gerekiyorsa kişide çatık kaşlara yol açan görünümde düzeltilebilir.
Alın germe estetiği sonucunda kişi daha genç bir görünüme sahip olur, kaslar yumuşar. Bu estetik uygulama kaş düşüklüğü ve göz kenarlarında yığılma gibi sorunlar içinde faydalı olur. Sadece ileri yaşlardaki kişiler için değil, genç yaşlardaki kişiler içinde gerekli olduğunda alın germe estetiği uygulanabilir. Bu operasyon sırasında kesi yerleri saçlı deriye, bazı hallerde saçlı deri çizgisine yerleştirilerek gizlenir. Bu yüzden görünürde izler belli olmaz.

Ameliyatsız alın germe yöntemleri

Alın bölgesindeki sorunlar yüzünden ameliyat olmayı tercih etmeyenler içinde ameliyatsız alternatif alın germe yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılanları Ulthera, botoks ile fraksiyonel lazer uygulamaları sayılabilir. Botoks 6 ay kadar geçici alın kırışıklıklarının yok olmasını sağlayan bir yöntemdir. Ameliyatsız tek seansta alın bölgesi kırışıklıklarını yok eden Ulthera yöntemi ise, 1,5 mm lik başlıkla uygulamanın yapılmasını sağlar. Karbondioksit fraksiyonel lazer uygulaması da 3 seanslık bir uygulama sayesinde alın kırışıklıklarını yok etmeye yardımcı olur. Bu yöntemlerde alın bölgesi kırışıklıkları için kolay çözümler üretmektedir. Kişinin yüzde fazla sorunu yoksa sadece bu uygulamaları tercih edebilir.

Alın Germe ameliyatı nasıl yapılır?

Alın germe için farklı tekniklerle ameliyat yapılabilir. Bu operasyonlarda kesi yapılacak yer ve kesi yerinin uzunluğu farklı olabilir. En fazla kullanılan teknikte operasyonda koronal kesi yeri açılır. Bu kesi yeri saç ve derinin arasında bulunan doğal çizgiyle 5 cm mesafelidir. Bunun dışında tam saçlı deri çizgisinin üzerinden kesi yapılabilir. Alın germe sırasında bu kesi yerleri kullanılırsa, operasyon sonraki iyileşme daha kolay olur. Aynı zamanda gerekirse saçlı deri çizgisi yukarıya ya da aşağıya doğru kaydırılabilir.
Alın germe estetiği sırasında kullanılan yeni teknikler arasında endoskopik alın germe operasyonu da vardır. Saçlı deri içine açılan birkaç tane 1-2 cm lik kesi yerlerine yerleştirilen kamera ve monitör ile işlemler gerçekleştirilir. Bu yöntem his kaybını da oldukça azaltmaktadır.
Alın germe operasyonu genellikle 1,5-2 saat arasında sürer. Hastalar ameliyatın ardından sorun yaşanmadığı takdirde eve dönebilirler. Kesi yerlerine yapılan dikişler saçların içinde kaldığı için, hastalarda görünür izlerde kalmaz.

Biz Sizi Arayalım

 • []
  1 Step 1
  Adınız Soyadınızadınızı giriniz
  Telefon NumaranızTelefon Numaranız
  Previous
  Next

  Estetik Randevu Hattı 0850 460 55 35
  0850 460 55 35

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

Adınız
Telefon Numaranız (kesinlikle gizli kalacaktır.)
Mesajınız
 • 23 yıldır şarkı söylüyorum.Bu kadar uzun zaman diliminde aslında kendime iyi baktığım pek söylenemez.Çok fazla uyumuyorum mesela,ama yediklerime içtiklerime çok dikkat ederim.Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.Bunlara ek olarak zaman zaman yürüyüş yapabiliyorum.Mutlaka cildime bakım yaptırırım.Bunun için en doğru yer İsveç Klinikteyim.Çünkü çok yoğun bir konser programım var ve konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim.

  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.
  İsveç Klinik Dilan Deniz

 • Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.
  İsveç Klinik Seren Serengil