Bıyık Ekimi Muğla

Muğla Bıyık Ekimi Muğla Toplumumuzda erkekler için bıyık, yüzde önemli bir görsellik ve ifade kaynağıdır. Bıyık kullanılmasa bile, bölgenin görünümü bir erkeğe erkeksi ifade kazandırır. Cilt altındaki kıl köklerinin oluşturduğu koyu renkli bölgenin bile önemi vardır. Erkeklerde bıyığın çıkmaması, köselik sorununun olması hem ifade zorluğuna, hem de sosyal yaşamda sıkıntılara yol açar. Günümüzde bütün bu sıkıntıların çözümü bıyık ekimi sayesinde konforlu bir şekilde sağlanmaktadır. Bu uygulama sayesinde doğal görünen bıyık oluşturulmaktadır. Bıyık çıkarma yöntemleri En çok merak edilen hususlardan biri de bıyık ekimi yapmadan bıyık çıkarmanın bir yolunun olup olmadığıdır. Piyasada bıyık çıkardığı ya da kıl sayısını arttırdığı iddia edilen pek çok ürün mevcut. Ancak bu ürünlerin tamamının vaat ettiği gibi kök olmayan bölgeden kıl çıkarması mümkün olmaz. Eğer hormonal nedenlerle bıyık çıkmaması söz konusu ile dışarıdan hormon takviyesi yapılarak çözüm bulunabilir. Fakat yara izi ya da bölgesel dökülme nedeniyle bıyık çıkmaması durumu mevcutsa ve 6 ila 7 ay boyunca bıyık çıkmadıysa bu durumda tek çözüm bıyık ekimidir. Keza köselik nedeniyle bıyık çıkmaması durumunda da alternatif yöntemlerin başarılı bir netice elde ettiğinden söz edilemez. Bu durumda da yine bıyık ekiminden fayda ummak gerekir. Dik çıkan bıyıklara bu teknikle eğim verilir mi? Bıyık Ekimi nasıl yapılır Bıyık ekimi saç ekimi yapılan merkezlerde uzmanlarca yapılmaktadır. Bu uygulama sırasında FUE tekniği kullanılmaktadır. Estetik ve doğal görünen bıyıklar FUE tekniği ile rahatlıkla oluşturulabilir. Yeteri kadar sık ve doğru açılarla ekilen kıl kökleri bıyığın doğal görünmesini sağlar. Bu bölgeye ekilen kıl kökleri dudak tarafına bakacak şekilde 35-40 derecelik açıyla ekilmelidir. Bıyık ekimi saç ekimi kadar zorlu olmasa da, uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır. Doktorla birlikte ekibi de bu alanda uzmanlaşmış olmalıdır. Bıyık bölgesine ekilecek kıl kökleri sert yapıda olmalıdır. Bu yüzden ense kılları yerine sakalın alt kısmından alınan kıl kökleri bu işlemde kullanılmalıdır. Eğer sakal bölgesi de kılsız olursa, ense bıyık ekiminde tek çare olarak kullanılır. Bıyık ekimi sırasında kıl kökleri tekli olarak ekilmelidir. Birden fazla kıl kökünün ekimi bıyık bölgesi için uygun değildir. Bu doğal olmayan bir görünüme neden olur. Ayrıca saç ekiminde olduğu gibi kıl kökleri kanallara ekilmemelidir. Kıl kökünün ekimi özel ince iğneler yardımıyla açılan deliklere yerleştirilmelidir. Eğer kanal açılırsa, bıyık bölgesinde gereksiz boşluklar meydana gelir.
Son 24 saatte 19858 kişi bu içeriği ziyaret etti.
Bıyık Ekimi |

Bıyık Ekimi Muğla

Bıyık Ekimi

Randevu hattı : 0850 460 55 35

Whatsapp : 0534 893 19 43

Toplam 505 198970 kez görüntülenmiştir.

Muğla Bıyık Ekimi

Muğla Toplumumuzda erkekler için bıyık, yüzde önemli bir görsellik ve ifade kaynağıdır. Bıyık kullanılmasa bile, bölgenin görünümü bir erkeğe erkeksi ifade kazandırır. Cilt altındaki kıl köklerinin oluşturduğu koyu renkli bölgenin bile önemi vardır. Erkeklerde bıyığın çıkmaması, köselik sorununun olması hem ifade zorluğuna, hem de sosyal yaşamda sıkıntılara yol açar. Günümüzde bütün bu sıkıntıların çözümü bıyık ekimi sayesinde konforlu bir şekilde sağlanmaktadır. Bu uygulama sayesinde doğal görünen bıyık oluşturulmaktadır.

Bıyık çıkarma yöntemleri

En çok merak edilen hususlardan biri de bıyık ekimi yapmadan bıyık çıkarmanın bir yolunun olup olmadığıdır. Piyasada bıyık çıkardığı ya da kıl sayısını arttırdığı iddia edilen pek çok ürün mevcut. Ancak bu ürünlerin tamamının vaat ettiği gibi kök olmayan bölgeden kıl çıkarması mümkün olmaz. Eğer hormonal nedenlerle bıyık çıkmaması söz konusu ile dışarıdan hormon takviyesi yapılarak çözüm bulunabilir. Fakat yara izi ya da bölgesel dökülme nedeniyle bıyık çıkmaması durumu mevcutsa ve 6 ila 7 ay boyunca bıyık çıkmadıysa bu durumda tek çözüm bıyık ekimidir. Keza köselik nedeniyle bıyık çıkmaması durumunda da alternatif yöntemlerin başarılı bir netice elde ettiğinden söz edilemez. Bu durumda da yine bıyık ekiminden fayda ummak gerekir.
Dik çıkan bıyıklara bu teknikle eğim verilir mi?

Bıyık Ekimi nasıl yapılır

Bıyık ekimi saç ekimi yapılan merkezlerde uzmanlarca yapılmaktadır. Bu uygulama sırasında FUE tekniği kullanılmaktadır. Estetik ve doğal görünen bıyıklar FUE tekniği ile rahatlıkla oluşturulabilir. Yeteri kadar sık ve doğru açılarla ekilen kıl kökleri bıyığın doğal görünmesini sağlar. Bu bölgeye ekilen kıl kökleri dudak tarafına bakacak şekilde 35-40 derecelik açıyla ekilmelidir.
Bıyık ekimi saç ekimi kadar zorlu olmasa da, uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır. Doktorla birlikte ekibi de bu alanda uzmanlaşmış olmalıdır. Bıyık bölgesine ekilecek kıl kökleri sert yapıda olmalıdır. Bu yüzden ense kılları yerine sakalın alt kısmından alınan kıl kökleri bu işlemde kullanılmalıdır. Eğer sakal bölgesi de kılsız olursa, ense bıyık ekiminde tek çare olarak kullanılır.
Bıyık ekimi sırasında kıl kökleri tekli olarak ekilmelidir. Birden fazla kıl kökünün ekimi bıyık bölgesi için uygun değildir. Bu doğal olmayan bir görünüme neden olur. Ayrıca saç ekiminde olduğu gibi kıl kökleri kanallara ekilmemelidir. Kıl kökünün ekimi özel ince iğneler yardımıyla açılan deliklere yerleştirilmelidir. Eğer kanal açılırsa, bıyık bölgesinde gereksiz boşluklar meydana gelir.

Biz Sizi Arayalım

 • []
  1 Step 1
  Adınız Soyadınızadınızı giriniz
  Telefon NumaranızTelefon Numaranız
  Previous
  Next

  Estetik Randevu Hattı 0850 460 55 35
  0850 460 55 35

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

Adınız
Telefon Numaranız (kesinlikle gizli kalacaktır.)
Mesajınız
 • 23 yıldır şarkı söylüyorum.Bu kadar uzun zaman diliminde aslında kendime iyi baktığım pek söylenemez.Çok fazla uyumuyorum mesela,ama yediklerime içtiklerime çok dikkat ederim.Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.Bunlara ek olarak zaman zaman yürüyüş yapabiliyorum.Mutlaka cildime bakım yaptırırım.Bunun için en doğru yer İsveç Klinikteyim.Çünkü çok yoğun bir konser programım var ve konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim.

  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.
  İsveç Klinik Dilan Deniz

 • Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.
  İsveç Klinik Seren Serengil