Diş Beyazlatma Gümüşhane

Gümüşhane Diş Beyazlatma Gümüşhane Diş beyazlatma işlemi bazı hususlara bağlı olarak ortaya çıkabilen ve dişlerin renk değiştirmesi, sararması sonucunda oluşan renk koyulaşmalarını birkaç ton açmak için yapılan bir uygulamadır. Dişlerse mine ve dentin tabakasına müdahale edilerek gerçekleştirilen bu uygulamada amaç daha beyaz ve daha sağlıklı görünen bir diş görünümü elde etmektir. Tüketilen yiyecek ve içeceklerden antibiyotik kullanımına kadar pek çok unsur dişlerde zamanla sararmaya sebebiyet verebilir. İlerleyen yaş ya da sudaki klor dahi diş sararmasının nedenleri arasında yer alır. Özellikle kahve sigara tüketimi diş sararmasının en yaygın nedenleri arasındadır. Ancak sararmış dişler kader değil. Diş beyazlatma yöntemleri ile beyaz ve sağlıklı görünen bir diş görünümü artık kolaylıkla elde edilebilmektedir. Diş Beyazlatma Riskleri Neler? Bu işlem bazı riskleri de barındırır. Bunlar arasında en yaygın olanı diş minesinde hafif çatlaklar ya da dişlerde çok hafif bir aşınma olabilme ihtimalidir. Bu durum hastalarda uygulama sonrasında sıcak ve soğuk hassasiyetine sebebiyet verebilir. Ancak kısa sürede kendiliğinden yok olan bir hassasiyet olduğundan herhangi bir müdahaleye gerek olmaz. Şayet dişlerde fazla aşınma meydana gelirse ve sıcak ile soğuk hassasiyeti kendiliğinden geçmezse bu durumda flor uygulaması yapılarak hastadaki bu hassasiyet ortadan kaldırılabilir. Gümüşhane Diş Beyazlatma nasıl yapılır ? Elbette bu işlemle elde edilen diş beyazlığı kalıcıdır. Ancak çok uzun süre kalıcı olsa da zamanla yeniden dişlerde sararma olması da kaçınılmaz bir sonuçtur. İlerleyen yaşa bağlı olarak dahi sararmalar meydana gelebilir. Aynı zamanda tüketilen yiyecek ve içeceklerin de beyaz etkinin kalıcılık süresini değiştireceği bilinmelidir. Sigara kullanan biriyle kullanmayan birinin diş beyazlatma etkisini aynı süre boyunca yaşaması mümkün olmaz. Dolayısıyla diş beyazlatmanın ömrü hakkında net bir zaman vermek yanıltıcı olacaktır. Ağız ve diş bakımının ihmal edilmemesi, hijyene önem verilmesi ve temizliğinin aksatılmadan yapılması durumunda dişlerde yeniden sararma çok daha uzun süre sonra oluşmaya başlar.
Son 24 saatte 18440 kişi bu içeriği ziyaret etti.
Diş Beyazlatma |

Diş Beyazlatma Gümüşhane

Diş Beyazlatma

Randevu hattı : 0850 460 55 35

Whatsapp : 0534 893 19 43

Toplam 469 184786 kez görüntülenmiştir.

Gümüşhane Diş Beyazlatma

Gümüşhane Diş beyazlatma işlemi bazı hususlara bağlı olarak ortaya çıkabilen ve dişlerin renk değiştirmesi, sararması sonucunda oluşan renk koyulaşmalarını birkaç ton açmak için yapılan bir uygulamadır. Dişlerse mine ve dentin tabakasına müdahale edilerek gerçekleştirilen bu uygulamada amaç daha beyaz ve daha sağlıklı görünen bir diş görünümü elde etmektir. Tüketilen yiyecek ve içeceklerden antibiyotik kullanımına kadar pek çok unsur dişlerde zamanla sararmaya sebebiyet verebilir. İlerleyen yaş ya da sudaki klor dahi diş sararmasının nedenleri arasında yer alır. Özellikle kahve sigara tüketimi diş sararmasının en yaygın nedenleri arasındadır. Ancak sararmış dişler kader değil. Diş beyazlatma yöntemleri ile beyaz ve sağlıklı görünen bir diş görünümü artık kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Diş Beyazlatma Riskleri Neler?
Bu işlem bazı riskleri de barındırır. Bunlar arasında en yaygın olanı diş minesinde hafif çatlaklar ya da dişlerde çok hafif bir aşınma olabilme ihtimalidir. Bu durum hastalarda uygulama sonrasında sıcak ve soğuk hassasiyetine sebebiyet verebilir. Ancak kısa sürede kendiliğinden yok olan bir hassasiyet olduğundan herhangi bir müdahaleye gerek olmaz. Şayet dişlerde fazla aşınma meydana gelirse ve sıcak ile soğuk hassasiyeti kendiliğinden geçmezse bu durumda flor uygulaması yapılarak hastadaki bu hassasiyet ortadan kaldırılabilir.

Gümüşhane Diş Beyazlatma nasıl yapılır ?

Elbette bu işlemle elde edilen diş beyazlığı kalıcıdır. Ancak çok uzun süre kalıcı olsa da zamanla yeniden dişlerde sararma olması da kaçınılmaz bir sonuçtur. İlerleyen yaşa bağlı olarak dahi sararmalar meydana gelebilir. Aynı zamanda tüketilen yiyecek ve içeceklerin de beyaz etkinin kalıcılık süresini değiştireceği bilinmelidir. Sigara kullanan biriyle kullanmayan birinin diş beyazlatma etkisini aynı süre boyunca yaşaması mümkün olmaz. Dolayısıyla diş beyazlatmanın ömrü hakkında net bir zaman vermek yanıltıcı olacaktır. Ağız ve diş bakımının ihmal edilmemesi, hijyene önem verilmesi ve temizliğinin aksatılmadan yapılması durumunda dişlerde yeniden sararma çok daha uzun süre sonra oluşmaya başlar.

Biz Sizi Arayalım

 • []
  1 Step 1
  Adınız Soyadınızadınızı giriniz
  Telefon NumaranızTelefon Numaranız
  Previous
  Next

  Estetik Randevu Hattı 0850 460 55 35
  0850 460 55 35

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

Adınız
Telefon Numaranız (kesinlikle gizli kalacaktır.)
Mesajınız
 • 23 yıldır şarkı söylüyorum.Bu kadar uzun zaman diliminde aslında kendime iyi baktığım pek söylenemez.Çok fazla uyumuyorum mesela,ama yediklerime içtiklerime çok dikkat ederim.Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.Bunlara ek olarak zaman zaman yürüyüş yapabiliyorum.Mutlaka cildime bakım yaptırırım.Bunun için en doğru yer İsveç Klinikteyim.Çünkü çok yoğun bir konser programım var ve konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim.

  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.
  İsveç Klinik Dilan Deniz

 • Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.
  İsveç Klinik Seren Serengil