Göz Kapağı Estetiği Bartın

Bartın Göz Kapağı Estetiği Bartın Göz Kapağı Estetiği kapsamında kişinin daha genç ve diri bakışlara sahip olması, göz kapaklarındaki kırışıklıkların giderilmesi sağlanır. Bunların yapılması için alt ve üst göz kapaklarındaki torbalanma ve bu bölgelerdeki deri fazlalığı alınır. Bu estetik uygulama gözlerde oluşan yaşlanma etkilerinin etkin bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar. Göz kapağı estetiği sırasında yüz estetiği, kaşların kaldırılması, elmacık kemiklerine silikon yerleştirme, kırışıklara yağ enjeksiyonu yapılması, lazer, botoks gibi uygulamalarda yapılabilir. Bu uygulamaların hepsi yüz gençleştirme için kullanılır. Göz Kapağı Estetiği fiyatları ? Hastanın göz kapağı durumuna ve ameliyatta uygulanacak müdahaleye göre göz kapağı estetiğinin fiyatı değişmektedir. Muayene ve fiyat bilgisi için İsveç Kliniği arayabilirsiniz. Göz Kapağı Estetiği kimlere yapılabilir? Bartın Göz Kapağı Estetiği gibi yüz gençleştirmeyi amaçlayan estetik uygulamalar daha çok cilt esnekliğinin azalmaya başladığı 35 yaşından itibaren yapılabilir. Bunun uygulama sınırı 70 yaş olarak kabul edilebilir. Ayrıca doğuştan olan göz sorunlarında, göz kapağı düşüklüğünde, göz kapağının gözün renkli kısmının en az yarısını kapatması halinde, çocukluk döneminde de yapılabilir. Eğer çocukluk döneminde göz kapağı düşüklüğü az oranda ise, yine de okul çağı öncesinde operasyonun yapılması önerilir. Ayrıca genetik etkenlerden dolayı genç yaşlarda göz kapağı sorunları yaşanırsa, bu yaşlarda da göz kapağı estetiği yapılabilir.
Son 24 saatte 3980 kişi bu içeriği ziyaret etti.
Göz Kapağı Estetiği |

Göz Kapağı Estetiği Bartın

Göz Kapağı Estetiği

Randevu hattı : 0850 460 55 35

Whatsapp : 0534 893 19 43

Toplam 102 40188 kez görüntülenmiştir.

Bartın Göz Kapağı Estetiği

Bartın Göz Kapağı Estetiği kapsamında kişinin daha genç ve diri bakışlara sahip olması, göz kapaklarındaki kırışıklıkların giderilmesi sağlanır. Bunların yapılması için alt ve üst göz kapaklarındaki torbalanma ve bu bölgelerdeki deri fazlalığı alınır. Bu estetik uygulama gözlerde oluşan yaşlanma etkilerinin etkin bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar. Göz kapağı estetiği sırasında yüz estetiği, kaşların kaldırılması, elmacık kemiklerine silikon yerleştirme, kırışıklara yağ enjeksiyonu yapılması, lazer, botoks gibi uygulamalarda yapılabilir. Bu uygulamaların hepsi yüz gençleştirme için kullanılır.

Göz Kapağı Estetiği fiyatları ?

Hastanın göz kapağı durumuna ve ameliyatta uygulanacak müdahaleye göre göz kapağı estetiğinin fiyatı değişmektedir. Muayene ve fiyat bilgisi için İsveç Kliniği arayabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği kimlere yapılabilir?

Bartın Göz Kapağı Estetiği gibi yüz gençleştirmeyi amaçlayan estetik uygulamalar daha çok cilt esnekliğinin azalmaya başladığı 35 yaşından itibaren yapılabilir. Bunun uygulama sınırı 70 yaş olarak kabul edilebilir. Ayrıca doğuştan olan göz sorunlarında, göz kapağı düşüklüğünde, göz kapağının gözün renkli kısmının en az yarısını kapatması halinde, çocukluk döneminde de yapılabilir. Eğer çocukluk döneminde göz kapağı düşüklüğü az oranda ise, yine de okul çağı öncesinde operasyonun yapılması önerilir. Ayrıca genetik etkenlerden dolayı genç yaşlarda göz kapağı sorunları yaşanırsa, bu yaşlarda da göz kapağı estetiği yapılabilir.

Biz Sizi Arayalım

 • []
  1 Step 1
  Adınız Soyadınızadınızı giriniz
  Telefon NumaranızTelefon Numaranız
  Previous
  Next

  Estetik Randevu Hattı 0850 460 55 35
  0850 460 55 35

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
 • Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.
  İsveç Klinik Selim Yuhay