Mersin Burun Estetiği

Mersin Burun Estetiği Yüzün merkezinde bulunan ve odaklanılan ilk yer olan burunda gözlenen yapısal bozuklar ve sonradan olan deformeler nedeniyle gerçekleştirilen Mersin burun estetiği ameliyatları, özellikle kişiyi yeniden sosyal yaşamın içine dahil eden önemli estetik ameliyatlardan bir tanesi oluyor. En çok yapılan ameliyat türlerinden biri olan burun estetiği ameliyatında Mersin içerisinde bulunan İsveç Kliniği seçkin kadrosu ve hastane koşullarına uygun mekanı ile Burun Estetiği konusunda da %100 başarı ile hizmet veriyor. Mersin Burun Estetiği Ameliyatı Niçin Yapılır Başarılı bir Burun Estetiği için, estetik cerrah ile hastanın iletişimi önemlidir. Kişinin bu operasyondan neler beklediğini doktoruna doğru aktarması, doktorunda bu istekleri yerinde görerek, birlikte karar almaları ve Burun Estetiği ameliyatının planlanmasını doğru yapmaları gerekir. Hastalar solunum sorunlarını, kullandıkları ilaçları, alerjilerini, kanla ilgili hastalıklarını, sigara alışkanlıklarını ameliyat öncesinde doktoruna bildirmelidir. Bu operasyonla ilgili endişelerini ve beklentilerini mutlaka daha önceden doktoruna aktarmalıdır. Ayrıca doktorun ameliyat öncesinde dürüst bir şekilde ameliyatın ne kadar başarılı olabileceğini hastaya belirtmesi gerekmektedir. Bu durum hastanın beklentilerini belirleyecektir. Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Süreç Nasıl İşler ? Mersin Burun Estetiği ameliyatı sonrasında hastaya ortası delikle olan özel tamponlar ve burnun üst kısmını koruyacak aparatlar takılır. Hastanın yüzünde oluşan şişme morluklarda artış sağlanır ve bu etkiler zaman içinde ortadan kalkar. Hasta bir ay boyunca iyileşme süreci yaşayan burna sert darbe almamalı ve mümkünse önden düğmeli kıyafetler giymeyi tercih etmelidir.Ameliyattan sonra yaşanan burun tıkanıklığı normal bir süreç olduğundan hasta bu konuda endişelenmemesi gerekir. Burna bir süre darbe almamakla birlikte hasta iki hafta sonra günlük yaşamına geri dönebilir. Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları Burun Estetiği fiyatları operasyonun gerçekleştiği kliniğe ve tercih edilen hekime göre değişiklik gösterir. Burun bölgesine nasıl bir müdahale gerçekleştirileceği gibi unsurlar da burun estetiği ücreti noktasında belirleyici olabilir. Ayrıca ameliyatı yapacak olan cerrahın tecrübesi & bilgi birikimi de fiyatı belirleyen önemli bir kriterdir. Resminizi bizimle whatsapp üzerinden paylaştığınızda estetik cerrahımız ile görüşüp size fiyat bildireceklerdir.
Son 24 saatte 57130 kişi bu içeriği ziyaret etti.
Burun Estetiği |

Mersin Burun Estetiği

Burun Estetiği

Randevu hattı : 0850 460 55 35

Whatsapp : 0534 893 19 43

Toplam 1451 571694 kez görüntülenmiştir.

Mersin Burun Estetiği

Yüzün merkezinde bulunan ve odaklanılan ilk yer olan burunda gözlenen yapısal bozuklar ve sonradan olan deformeler nedeniyle gerçekleştirilen Mersin burun estetiği ameliyatları, özellikle kişiyi yeniden sosyal yaşamın içine dahil eden önemli estetik ameliyatlardan bir tanesi oluyor. En çok yapılan ameliyat türlerinden biri olan burun estetiği ameliyatında Mersin içerisinde bulunan İsveç Kliniği seçkin kadrosu ve hastane koşullarına uygun mekanı ile Burun Estetiği konusunda da %100 başarı ile hizmet veriyor.

Mersin Burun Estetiği Ameliyatı Niçin Yapılır

Başarılı bir Burun Estetiği için, estetik cerrah ile hastanın iletişimi önemlidir. Kişinin bu operasyondan neler beklediğini doktoruna doğru aktarması, doktorunda bu istekleri yerinde görerek, birlikte karar almaları ve Burun Estetiği ameliyatının planlanmasını doğru yapmaları gerekir. Hastalar solunum sorunlarını, kullandıkları ilaçları, alerjilerini, kanla ilgili hastalıklarını, sigara alışkanlıklarını ameliyat öncesinde doktoruna bildirmelidir. Bu operasyonla ilgili endişelerini ve beklentilerini mutlaka daha önceden doktoruna aktarmalıdır.
Ayrıca doktorun ameliyat öncesinde dürüst bir şekilde ameliyatın ne kadar başarılı olabileceğini hastaya belirtmesi gerekmektedir. Bu durum hastanın beklentilerini belirleyecektir.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Süreç Nasıl İşler ?

Mersin Burun Estetiği ameliyatı sonrasında hastaya ortası delikle olan özel tamponlar ve burnun üst kısmını koruyacak aparatlar takılır.
Hastanın yüzünde oluşan şişme morluklarda artış sağlanır ve bu etkiler zaman içinde ortadan kalkar.
Hasta bir ay boyunca iyileşme süreci yaşayan burna sert darbe almamalı ve mümkünse önden düğmeli kıyafetler giymeyi tercih etmelidir.Ameliyattan sonra yaşanan burun tıkanıklığı normal bir süreç olduğundan hasta bu konuda endişelenmemesi gerekir.
Burna bir süre darbe almamakla birlikte hasta iki hafta sonra günlük yaşamına geri dönebilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları

Burun Estetiği fiyatları operasyonun gerçekleştiği kliniğe ve tercih edilen hekime göre değişiklik gösterir. Burun bölgesine nasıl bir müdahale gerçekleştirileceği gibi unsurlar da burun estetiği ücreti noktasında belirleyici olabilir. Ayrıca ameliyatı yapacak olan cerrahın tecrübesi & bilgi birikimi de fiyatı belirleyen önemli bir kriterdir. Resminizi bizimle whatsapp üzerinden paylaştığınızda estetik cerrahımız ile görüşüp size fiyat bildireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

 • []
  1 Step 1
  Adınız Soyadınızadınızı giriniz
  Telefon NumaranızTelefon Numaranız
  Previous
  Next

  Estetik Randevu Hattı 0850 460 55 35
  0850 460 55 35

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

Adınız
Telefon Numaranız (kesinlikle gizli kalacaktır.)
Mesajınız
 • 23 yıldır şarkı söylüyorum.Bu kadar uzun zaman diliminde aslında kendime iyi baktığım pek söylenemez.Çok fazla uyumuyorum mesela,ama yediklerime içtiklerime çok dikkat ederim.Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.Bunlara ek olarak zaman zaman yürüyüş yapabiliyorum.Mutlaka cildime bakım yaptırırım.Bunun için en doğru yer İsveç Klinikteyim.Çünkü çok yoğun bir konser programım var ve konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim.

  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.
  İsveç Klinik Selim Yuhay

 • Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.
  İsveç Klinik Dilan Deniz

 • Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.
  İsveç Klinik Seren Serengil